Les Paludiers – Flower
Vendée, Frankrijk
Deze website maakt gebruik van cookies. Deze gegevens worden gebruikt om de website zo goed mogelijk te laten aansluiten bij de wensen en interesses van onze bezoekers. Lees hier meer over in onze privacy statement.
Op zoek naar een rustige camping in een mooie, natuurlijke omgeving? Dan zit je helemaal goed bij Camping Le Bois de la Gachère. Deze sfeervolle camping ligt op slechts 1,5 kilometer van de zee, tussen de gezellige badplaatsen Les Sables-d’Olonne en Saint-Gilles-Croix-de-Vie. Hier geniet je van rust, ruimte en natuur, terwijl je toch alles bij de hand hebt. De safaritenten van Tendi staan verspreid tussen de bomen, waardoor je altijd een fijne plek in de schaduw vindt. Ideaal om even echt tot rust te komen.
Ook voor wat verkoeling hoef je het terrein niet af. Op de camping vind je een verwarmd en deels overdekt zwembad met comfortabele ligbedden. Voor de kleintjes is er een apart kinderbad. Verder is er genoeg te doen voor kinderen: een speeltuin, een multi-sportveld voor een potje voetbal of basketbal en zelfs buiten fitnesstoestellen voor wie sportief bezig wil zijn. Geen zin om te koken? Haal dan een pizza of burger in het gezellige restaurantje met terras, of bestel frietjes en broodjes om mee te nemen naar je tent.
In de directe omgeving van de camping liggen meerdere stranden, zoals La Plage des Granges, Plage des Dunes en Sauveterre. Het dichtstbijzijnde strand bereik je zelfs via een wandelpad vanaf de camping. Zin in wat meer avontuur? Vanuit Saint-Gilles-Croix-de-Vie kun je een boottocht maken naar het eiland Île d’Yeu. Ook zijn er mooie fietsroutes en wandelpaden in de buurt. Of struin over de markt in Les Sables-d’Olonne of Bretignolles-sur-Mer en proef van lokale producten.
De camping is goed voorzien van alles wat je nodig hebt. De kampeerplekken zijn licht glooiend en hebben een natuurlijke ondergrond. Er is elektriciteit, keurig sanitair en zelfs een eigen BBQ bij je tent. In het hoogseizoen kun je elke ochtend verse broodjes halen. Verder is er gratis WiFi, een winkeltje met lokale producten, en kun je fietsen huren om de omgeving te verkennen.