Bij Glamping Virje in Bovec slaap je in stijlvolle houten hutten, met het comfort van een hotel, maar dan midden in de natuur. Je wordt wakker met het geluid van vogels en uitzicht op de indrukwekkende Julische Alpen. Elke hut is modern ingericht en voorzien van fijne extra’s die je verblijf nét dat beetje meer geven. Denk aan goede bedden, warm water, en sfeervolle verlichting. De perfecte mix van buitenleven en luxe.
Een rustige, autovrije oase
Wat Glamping Virje bijzonder maakt? Het is volledig autovrij. Geen ronkende motoren of voorbijrijdende auto’s, alleen rust, natuur en frisse berglucht. Je parkeert je auto veilig bij de receptie, op maar 50 meter lopen van je accommodatie. In het hart van het terrein draait alles om ontspannen: Zen-camping, of zoals zij het zelf noemen, “zenping”. Hier kom je echt tot jezelf.
Perfect voor natuurliefhebbers én avonturiers
Op slechts 3 kilometer van de kristalheldere rivier de Soča, is deze plek een droom voor wie houdt van buiten zijn. Je kunt er wandelen, kajakken, raften, of gewoon met je voeten in het water zitten. In de omgeving zijn talloze routes voor wandelaars en fietsers. De bergen, de bossen en het frisse water van de vallei maken het een perfecte uitvalsbasis voor avontuur en ontdekking.
Ook fijn: een huis in het centrum van Bovec
Liever wat meer reuring om je heen? Dan is het nabijgelegen Apartment Bovec House in het centrum van Bovec een mooie optie. Je zit er dichtbij restaurants, winkels en lokale bezienswaardigheden. Ideaal voor koppels of kleine gezinnen die willen genieten van comfort én de gezelligheid van het stadje. Welke plek je ook kiest – je zit altijd goed in Bovec.