EuroParcs De Zanding
Veluwe, Gelderland, Nederland
Deze website maakt gebruik van cookies. Deze gegevens worden gebruikt om de website zo goed mogelijk te laten aansluiten bij de wensen en interesses van onze bezoekers. Lees hier meer over in onze privacy statement.
Zoek je een plek om met de familie of met een groep vrienden helemaal tot rust te komen? Dat gaat je hier zeker lukken. Prachtige natuur, ontspanning in de wellness en vele ontspannen activiteiten.
Al bij aankomst op dit park waan je je in rust en natuur. Ontdek de bosachtige omgeving van Molecaten Park de Leemkule. De uitstraling van je verblijf is authentiek, maar de inrichting modern. Dat is toch alles wat je wil?
De Veluwe betekent de perfecte mix van activiteiten voor een fijne vakantie. Je kunt eropuit om de natuur te ontdekken, ontspannen in de vele wellness centra of lekker het terras op in een van de vele dorpjes. Denk bijvoorbeeld aan Elburg, Kampen of Giethoorn. Ben je meer van de activiteiten? Ook dan kun je hier goed uit de voeten! Zo kun je vlabij, in Hattem, klimmen of boogschieten. Ga golfen, mountainbiken, suppen of kies een van de vele groepsactiviteiten die worden aangeboden in dit gebied. Wel fijn dat het altijd mooi uitzicht op de natuur is!
Ook op het park zelf valt genoeg te zien en te doen. Lekker, als je een dagje geen zin hebt om ver van huis te gaan. Denk bijvoorbeeld aan ontspannen in de sauna of het Turkse stoombad. De kleintjes kunnen losgaan op de speeltoestellen of airtrampoline. Heb je zelf ook zin om nog even sportief uit te pakken? Dan kun je een balletje slaan op de tennisbaan. Zelfs als je op zoek bent naar een activiteit voor de hele familie of groep, hoef je niet ver van huis. Je kunt namelijk een potje minigolfen of een bezoek brengen aan de dierenweide. Zo heb je dus altijd wel iets te doen!
Of je nu op zoek bent naar authentiek of juist iets verrassends, er zijn verschillende mogelijkheden! Molecaten Park de Leemkule biedt huisjes onder de schaduw van de bomen, waar de zon zachtjes doorheen schijnt. De volledig ingerichte huisjes zijn te huur voor groepen tot 12 personen. Heerlijk om op een ligbed te relaxen voor de deur. Even iets anders? Ga dan voor de pipowagen. Dit is zeker leuk als je met de kids op vakantie gaat! Voor de mensen die gaan rondreizen is hier ook een fijne optie. Je kunt dan namelijk terecht in de campinghut. Fijn verblijf zo, voor iedereen een optie!